Mobil:  +421(0) 918 376 493

E-mail: info@creativein.sk

Web dizajn a digitálne média

 

Prvý dojem je kľúčový a webové stránky sú zvyčajne prvým miestom kde sa klienti stretávajú s Vašou spoločnosťou či značkou.

Pri návrhu web-dizajnu budeme s Vami úzko spolupracovať a špecifikujeme Vaše požiadavky, ktoré rozvinieme do výnimočne vyzerajúcich web-stránok tak, aby boli pre užívateľa ľahko ovládateľné a intuitívne.

 

Skvelý dizajn je fajn, ale ešte viac fajn je, keď weby fungujú správne a bez kompromisov spĺňajú všetky Vaše technické nároky a požiadavky.

 

 

Ako postupujeme pri tvorbe Vašej web stránky?

 

Zobraziť cenník

Grafický dizajn a firemná identita

Naša práca je tak rozmanitá ako naši klienti a ich obchodné ciele.

 

Jednotný vizuálny štýl pre Vašu značku.

 

Firemná identita  sa netýka výhradne grafického spracovania vizuálnej podoby.

Pri vytváraní dizajnu preto prihliadame aj na to aká je Vaša firma, čím sa zaoberá a akým spôsobom komunikuje s verejnosťou. Je dôležité aby sa u ľudí spojila emócia s vizuálnym stvárnením. Iba tak je možné dosiahnuť, aby Vás vaši klienti, vedeli rozoznať v konkurenčnom mori.

 

 

Firmy a inštitúcie komunikujú interne aj externe, s pracovníkmi,

s obchodnými partnermi či širokou verejnosťou prostredníctvom mnohých kanálov. Jeden prvok, ktorý spája všetky tieto rôzne prejavy a robí ich okamžite rozpoznateľnými je logo spoločnosti. Jednotný vizuálny štýl a kvalitné spracovanie firemnej identity je základ!

 

Navrhneme Vám originálny dizajn.

 

Stačí, ak nám poviete Vašu predstavu, my následne premyslíme Váš koncept a navrhneme príťažlivý grafický dizajn ušitý na mieru Vašim potrebám a predstavám. Sme schopní zakomponovať do výsledného dizajnu všetky Vaše požiadavky.

 

3D grafika a rendering

 

Vytvárame atraktívne vizualizácie pomocou profesionálnych nástrojov. Vaše predstavy zhmotníme a rozhýbeme v 3D prostredí. V kombinácií s 2D grafikou je to silný nástroj na tvorbu kreatívnych návrhov.

 

 

 

Video produkcia a postprodukcia

Úspech videa spočíva v jeho spracovaní

 

Ponúkame Vám profesionálne spracovanie Vašich predstáv v oblasti zvuku, videa a post produkcie. Naším cieľom je kvalita a dynamika. Pre čo najlepší vizuálny efekt pútavo zostriháme obrazový materiál. Zostrihaný materiál upravíme pomocou obrazových, zvukových a grafických efektov do výslednej podoby. Pri výrobe videa používame profi techniku od popredných spoločností, čo zaručuje, že Vaše video bude vo vysokej obrazovej a zvukovej kvalite.

 

Natočíme a spracujeme pre Vás:

 

  • Firemné prezentačné video
  • Produktové video
  • Reklamné spoty
  • Firemné večierky a podujatia
  • Video pre Váš showroom
  • A mnoho iného

 

 

3D grafika a animácie

 

Pomocou 3D grafiky vytvoríme:

 3D animácie | vizualizácie obalov, tlačovín, etikiet | vizualizácie produktov.

A to všetko preto, aby sme umocnili Vašu predstavu o tom, ako v skutočnosti bude vyzerať Váš nápad, ešte pred samotnou realizáciou.

 

 

Filmové efekty a logo animácie

 

Filmové a špeciálne efekty sú neoddeliteľnou súčasťou pre každého, kto chce svojich klientov osloviť rýchlo a presvedčivo.

"Zaujať na prvý pohľad" to sú slová s ktorými k nám prichádzajú naši klienti.

 

Filmové titulky | intro k Vašej video prezentácií | animácia Vášho loga | pridanie rôznych efektov do vašej reklamy

 

 

Video mapping | video projekcia | 3D projekcia

 

Zaujíma Vás netradičná reklama? Takzvaný video mapping je nový smer audiovizuálnej tvorby. Jeho cieľom je príjemne šokovať a prekvapiť náhodného diváka. Je to spôsob prezentácie ktorú si naozaj každý rád pozrie. Pomocou výkonných projektorov a špeciálnej techniky sa do reálneho prostredia budov a rôznych objektov premieta video animácia tak aby spôsobovala u diváka ilúziu narušenia reality. S video mappingom môžete doslova zrovnať budovu zo zemou a znova ju vystavať. S video mappingom sa dá dosiahnuť všetko, záleží len na Vašom nápade a našom prevedení.

 

3D holografické premietanie na vodnú stenu.

 

V centre diania sa rozprašuje veľké množstvo vody tak aby voda vytvorila súvisle plátno pre projekciu. Výsledkom je veľmi efektné 3D zobrazenie v priestore. Navrhneme a vyrobíme Vám animácie a technicky zabezpečíme realizáciu s pomocou našich partnerov.

 

 

Video vizitka

 

Chcete Váš podnik, firmu či hotel propagovať pomocou videa? Natočíme, spracujeme a ozvučíme pre Vás krátke video, ktoré o Vás povie všetko čo chcete.

 

 

Fotografické služby

 

Fotografia je neoddeliteľnou súčasťou reklamnej brandže. Preto Vám ponúkame služby profesionálnych fotografov na reklamnú, reportážnu či umeleckú fotku v interiéri alebo v exteriéri.

webové stránky, cms systémy, web dizajn, grafický dizajn, produktový dizajn, firemný dizajn, cms na mieru, redakčný systém, video mapping, video projekcia, 3d projekcia, holografické premietanie, fotografia, služby, reklamné služby, 3d grafika, reklamné spoty, firemné video, produktové video, firemná identita, web stránka, tvorba web stránky, web lacno, digitálne média, logo animácia, filmové efekty,

Kontaktujte nás

Meno:

info@creativein.sk

+421(0) 918 376 493

Inpress Creative Studio s.r.o.

Stará Vajnorská 39

831 04 Bratislava

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera.

Formulár bol odoslaný.

Budeme Vás kontaktovať :)

© Copyright 2016 Inpress Creative Studio s.r.o.