NAŠE SLUŽBY

Naša práca je tak rozmanitá ako naši klienti a ich obchodné ciele.
web-design-small

Web dizajn a digitálne média

Prvý dojem je kľúčový a webové stránky sú zvyčajne prvým miestom kde sa klienti stretávajú s Vašou spoločnosťou či značkou. Pri návrhu web-dizajnu budeme s Vami úzko spolupracovať a špecifikujeme Vaše požiadavky, ktoré rozvinieme do výnimočne vyzerajúcich web-stránok tak, aby boli pre užívateľa ľahko ovládateľné a intuitívne.

Grafický dizajn a firemná identita

Navrhneme Vám originálny dizajn.

Stačí, ak nám poviete Vašu predstavu, my následne premyslíme Váš koncept a navrhneme príťažlivý grafický dizajn ušitý na mieru Vašim potrebám a predstavám. Sme schopní zakomponovať do výsledného dizajnu všetky Vaše požiadavky.

vizitky-jef
wedco-citylight

3D grafika a rendering

Vytvárame atraktívne vizualizácie pomocou profesionálnych nástrojov. Vaše predstavy zhmotníme a rozhýbeme v 3D prostredí. V kombinácií s 2D grafikou je to silný nástroj na tvorbu kreatívnych návrhov.

Video produkcia a postprodukcia

Úspech videa spočíva v jeho spracovaní.

Ponúkame Vám profesionálne spracovanie Vašich predstáv v oblasti zvuku, videa a post produkcie. Naším cieľom je kvalita a dynamika. Pre čo najlepší vizuálny efekt pútavo zostriháme obrazový materiál. Zostrihaný materiál upravíme pomocou obrazových, zvukových a grafických efektov do výslednej podoby. Pri výrobe videa používame profi techniku od popredných spoločností, čo zaručuje, že Vaše video bude vo vysokej obrazovej a zvukovej kvalite.

multimédia

multimédia

Multimédiá sú kombináciou textu, zvuku, grafiky, animácie, interaktivity a videa. Sú určené na informovanie a zábavu publika. V tejto oblasti sme pre Vás pripravili niekoľko zaujímavých služieb a produktov. Ak by ste tu nenašli čo potrebujete neváhajte nás kontaktovať a my Vám navrhneme riešenie na mieru.

Scroll to Top