Multimédia

NAŠA PRÁCA JE TAK ROZMANITÁ AKO NAŠI KLIENTI A ICH OBCHODNÉ CIELE.

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Fotografia je neoddeliteľnou súčasťou reklamnej brandže. Preto Vám ponúkame služby profesionálnych fotografov na reklamnú, reportážnu či umeleckú fotku v interiéri alebo v exteriéri.

FILMOVÉ EFEKTY | LOGO ANIMÁCIE

Filmové a špeciálne efekty sú neoddeliteľnou súčasťou pre každého, kto chce svojich klientov osloviť rýchlo a presvedčivo. "Zaujať na prvý pohľad" to sú slová s ktorými k nám prichádzajú naši klienti.Filmové titulky | intro k Vašej video prezentácií | animácia Vášho loga | pridanie rôznych efektov do vašej reklamy

INDOOR | OUTDOOR VIDEO REKLAMA

Vytvoríme Vám reklamný spot určený pre veľkoplošné zobrazenie v exteriéri ale aj v interiéri. Ak Vám nestačí reklama pomocou statických plôch, tento produkt je určený pre Vás. Využite možnosť atraktívneho zviditeľnenia sa. Na velkoplošných obrazovkách je vaša reklama oveľa efektívnejšia a zaujímavejšia.

VIDEO MAPPING | VIDEO PROJEKCIA | 3D PROJEKCIA

Zaujíma Vás netradičná reklama? Takzvaný video mapping je nový smer audiovizuálnej tvorby. Jeho cieľom je príjemne šokovať a prekvapiť náhodného diváka. Je to spôsob prezentácie ktorú si naozaj každý rád pozrie. Pomocou výkonných projektorov a špeciálnej techniky sa do reálneho prostredia budov a rôznych objektov premieta video animácia tak aby spôsobovala u diváka ilúziu narušenia reality. S video mappingom môžete doslova zrovnať budovu zo zemou a znova ju vystavať. S video mappingom sa dá dosiahnuť všetko, záleží len na Vašom nápade a našom prevedení. 3D holografické premietanie na vodnú stenu. V centre diania sa rozprašuje veľké množstvo vody tak aby voda vytvorila súvisle plátno pre projekciu. Výsledkom je veľmi efektné 3D zobrazenie v priestore. Navrhneme a vyrobíme Vám animácie a technicky zabezpečíme realizáciu s pomocou našich partnerov.

VIDEO VIZITKA

Chcete Váš podnik, firmu či hotel propagovať pomocou videa? Natočíme, spracujeme a ozvučíme pre Vás krátke video, ktoré o Vás povie všetko čo chcete.

DVD AUTHORING

Vyrobíme Vám DVD so statickým alebo animovaným menu. Takto pripravené DVD Vám uľahčí prezeranie videí. Výroba DVD pre firemné, produktové, inštruktážne ale aj súkromné účely. Video, zvuk a menu. Použitím špeciálneho programu je zostavené menu navigácia ktorá prehľadne prevedie diváka obsahom DVD. Následne sú pridané videosekvencie, foto slideshow či informatívne stránky. Všetko kvalitne ozvučené. Takto vyhotovený materiál je napálený na nosič takzvaný master DVD a je pripravený na duplikovanie.

MULTIMEDIÁLNA PREZENTÁCIA

Obraz, zvuk, video, text. To všetko a ešte oveľa viac môžeme zakomponovať do multimediálnej prezentácie. Využitie má pre interaktívne kurzy, autoškoly, prezentácie produktov alebo služieb. Je vhodná aj ako inštruktážne alebo výukové médium. Základom je video záznam, ktorý je zostrihaný a zosynchronizovaný s Vašou prezentáciou. Tým sa zabezpečí, že koncový užívateľ tohto DVD má plnú kontrolu a môže sa preklikať na ktorúkoľvek pasáž, na ktorýkoľvek slide a súčasne sa mu prehrá vo video okne komentár speakra. Do takto pripraveného DVD sa dajú zakomponovať aj rôzne reklamné a edukačné materiály, filmy, foto slide show, hudba atd.

Scroll to Top