Chcem web za 399 € 319 €

web-design-small

Web stránka podľa vašich predstáv

Prvý dojem je kľúčový a webové stránky sú zvyčajne prvým miestom kde sa klienti stretávajú s Vašou spoločnosťou či značkou. Pri návrhu webovej stránky budeme s Vami úzko spolupracovať a špecifikujeme Vaše požiadavky, ktoré rozvinieme do výnimočne vyzerajúcich web-stránok tak, aby boli pre užívateľa ľahko ovládateľné a intuitívne. 

Skvelý dizajn je fajn, ale ešte viac fajn je, keď weby fungujú správne a bez kompromisov spĺňajú všetky Vaše technické nároky a požiadavky.

Čo všetko dostanete za cenu 319€ ?

  • návrh webovej stránky*
  • 5 textových podstránok **
  • kontaktný formulár
  • galéria obrázkov
  • obrázkový banner v hlavičke
  • Zadarmo registrácia SK domény na jeden rok
  • Zadarmo 300mb hosting pre Váš web na jeden rok

v rámci návrhu webovej stránky upravíme šablónu vzhľadu podľa vašich firemných farieb, nastavíme správne zobrazovanie obsahu, vytvoríme obsah pod stránok s dôrazom na prehľadnosť.  

** do textovej stránky je možné umiestniť ľubovolný multimediálny súbor ako napríklad obrázky, tabuľky, videá a mnoho ďalšieho.v rámci návrhu webovej stránky upravíme šablónu vzhľadu podľa vašich firemných farieb, nastavíme správne zobrazovanie obsahu, vytvoríme obsah pod stránok s dôrazom na prehľadnosť. Obsah tvoríme z Vami dodaného textového a obrazového materiálu. Copywriting a fotografické služby vieme dodať za príplatok.

Takto postupujeme pri tvorbe Vašej novej web stránky ?

postup práce pri tvorbe web stránky
obrázok pre mobilné aplikácie

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Mobilné aplikácie prinášajú pre firmy doteraz nepoznaný nový priestor, ako byť svojmu zákazníkovi neustále poruke. 

Sú zväčša založené na online prístupe, ktorý si vyžaduje okamžitú reakciu na akýkoľvek podnet alebo požiadavku. Zákazník dostáva výnimočné pohodlie. Počas cesty v mestskej doprave si vie objednať obed, alebo si viesť domáce účtovníctvo. Už nemusíte viac čakať, kým sa dostanete k počítaču. Celý váš svet si môžete zobrať vďaka mobilným aplikáciám do vrecka.

Scroll to Top